Kraków zaciekawiony organizowaniem festiwalu Plus Camerimage


Kraków chciałby przejąć festiwal walor Camerimage, który do tej pory odbywał się w Łodzi. Miasto nawiązało już w tej sprawie kontakty z organizatorami imprezy.

Borcuch podbił Los Angeles


"Wszystko co kocham" Jacka Borcucha wygrał 11. Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles, organizowany za pomocą grupę działaczy kulturalnych z Polish American celuloid Society.

Jonas Brothers po raz piąty


Zespół Jonas Brothers rozpoczął pracę nad piątym studyjnym albumem.

Zespół Skinny Patrini wygrał Pepsi Vena Music Festival


Zespół Skinny Patrini został zwycięzcą tegorocznego Pepsi Vena Music Festiwal, który odbywa się w Łodzi. W nagrodę otrzymał czek na 100 tys. zł - poinformowali w sobotę organizatorzy festiwalu.

EOD

Off walor Camera: honorowe wyróżnienie dla Jane Campion


W trakcie rozpoczynającego się już 16 kwietnia festiwalu kina niezależnego Off Plus Camera honorową nagrodę Against The Current Award za wkład w rozwój kina niezależnego odbierze Jane Campion.

Kto przemówi w "Toy Story 3"?


Wyłoniono finalistów konkursu na lokalny głos do filmu "Toy Story 3". W czwartek, 6 maja, interes The Walt Disney Company Polska ogłosiła nazwiska czterech finalistów konkursu Disney XD.

film przypisywany Tycjanowi odkryto w muzeum w Odessie


portret weneckiego doży konserwowany w Muzeum Sztuki Zachodu i Wschodu w Odessie na Ukrainie jest dziełem wielkiego twórcy epoki Renesansu, Tycjana - uważa stary tej placówki Władimir Ostrowski.

Tłumaczenia filmów w sieci legalne?


Trzy lata temu Rzeczpospolita Polska policja, po zawiadomieniu dystrybutorów filmowych, zamknęła chodliwy serwis internetowy udostępniający napisy do filmów. teraz prokuratura chce skasować śledztwo.

Nowe plany wydawnicze Rush


Neil Peart, perkusista legendarnego tria Rush, zdradził informacje dotyczące najbliższych planów nagraniowych grupy.

Paulina Lenda wydaje płytę!


Wiosną 2010 roku ukaże się debiutancka płyta Pauliny Lendy, finalistki pierwszej edycji programu "Mam talent" - dowiedział się portal INTERIA.PL.

"Nie z tego świata" - przygoda dzielnych braci jeszcze się nie skończyła


telewizornia CW zamówiła szóstą serię serialu "Supernatural" ("Nie z tego świata").

Guy Ritchie: angielski podkreślenie Roberta Downeya Juniora jest wysoko wyższy niż mój


Guy Ritchie nie żałuje decyzji o powierzeniu roli Sherlocka Holmesa amerykańskiemu aktorowi.

Przyjedzie perkusista The Rolling Stones


Charlie Watts, perkusista The Rolling Stones, będzie bohaterem gali Ery Jazzu w warszawskiej Sali Kongresowej.

koledzy żegnają wokalistę Type O Negative


"Pogrążamy się w smutku po stracie naszego przyjaciela" - napisali kompania zmarłego 14 kwietnia Petera Steele'a, lidera zespołu Type O Negative. muzyk miał 48 lat, zmarł na poryw serca.

Piosenkarka Nana Mouskouri oddaje dla kraju część emerytury


Pochodząca z Grecji piosenkarka Nana Mouskouri ogłosiła, że odda państwu emeryturę, którą otrzymuje z Parlamentu Europejskiego, gdzie była deputowaną w latach 1994-99. Jak informuje w środę brama BBC News, artystka uważa, że jest to jej obowiązek wobec kraju.

znalezionych: 14598, strona 1 z 974
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasza firma to od wielu lat lider w produkcji takich materiałów jak nawiewniki Wrocław czy nawietrzaki. Nasze nawiewniki okienne dostarczamy do producentów okien na terenie całej Europy. Oferujemy także fachowy montaż nawiewników - głównie na terenie Wrocławia. Jeśli jesteś inwestorem indywidualnym na terenie Wrocławia możesz namówić montaż nawiewników połączony z zakupem nawiewników okiennych czy nawietrzaków. Nasze nawietrzaki i nawiewniki okienne cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość. Instalując nawietrzaki czy nawiewniki okienne masz pewność, że przez długie lata będą spełniały bezawaryjnie swoją funkcję.